Motywacja zespołu

121 Studentów bierze udział

Motywacja zespołu  – kurs online z certyfikatem

Jak motywować pracowników? – nasz kurs „Motywacja zespołu” pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Poznasz definicje, teorie i modele motywowania. Nauczysz się odpowiednio stosować różne bodźce motywacyjne – zarówno te płacowe jak i pozapłacowe. Ponadto dowiesz się na czym polega kształtowanie motywacji i jakie zasady należy stosować, aby zachęcić swój zespół do działania.

Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie „Motywacja zespołu” – jak motywować pracowników? skierowane jest w szczególności do osób  zarządzających pracownikami w firmie czyli kierowników, menadżerów, majstrów, a także pracowników działów personalnych, jako uzupełnienie wiedzy z zakresu miękkiego HR. Dodatkowo kurs skierowaliśmy do wszystkich osób, które planują karierę menedżerską.

Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli więc masz więcej niż 18 lat, w pracy pełnisz bądź chcesz pełnić funkcję menadżerską i chcesz widzieć – jak motywować pracowników? – Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Warunek konieczny: ukończone 18 lat

Jak wygląda przebieg kursu?

Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej, dlatego podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.

Po zaksięgowaniu należności, uruchamiamy zamówiony kurs i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem (w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu) na adres podany w procesie rejestracji.

Co zawiera się w cenie kursu?

W cenie kursu otrzymasz:

– dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
– komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym na adres zamieszania lub korespondencyjny

Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

Oczywiście, możesz otrzymać certyfikat w języku angielskim, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 40 zł. Certyfikat w języku obcym wysyłamy w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.

Wpłaty za certyfikat tłumaczony możesz dokonać od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

Pamiętaj!

Uczestnicząc w kursie:

 • Zdobywasz nową wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Oszczędzasz czas i pieniądze ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 h na dobę/7 dni w tygodniu, w związku z tym możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia.

Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

 

Recenzje Kursu

4.8

4.8
14 oceny
 • 5 gwiazdki13
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki1
 • 1 gwiazdki0
 1. Jak zawsze rewelacyjne materiały i kontakt z placówką:)

  5

  Ten kurs jest kolejnym, który ukończyłam w MG-edu. Esencja tematu przedstawiona w czytelny i przystępny sposób. Polecam wszystkim szczerze i serdecznie. Aleksandra R.

 2. Motywacja zespołu

  5

  Kurs bardzo przyjemny. Dobrze zorganizowany, każdy moduł na temat, konkretnie i przejrzyście.

 3. Kurs

  5

  Kurs bardzo interesujący, bardzo dobry wstęp do zgłębienia tematu.

 4. Ciekawy

  5

  Ciekawy fajne uzupełnienie wiedzy

 5. Polecam

  5

  Przydatna wiedza z zakresu pracy z ludźmi, polecam.

 6. Motywowanie zespołu

  5

  Kurs jest bardzo przystępny i godny polecenia. Z łatwością można w systematyczny i szybki sposób przyswoić sobie wiedzę. Mnie pomógł powtórzyć sobie posiadaną wiedzę naukową w postaci ciekawego kursu. Ważne jest również wspomnieć o istotnej kwestii. A mianowicie, egzamin końcowy można zdać w sposób bezstresowy, jeśli uważnie zapozna się z treściami zawartymi w poszczególnych modułach.

  doktor J.K.

 7. Motywacja zespolu

  5

  Super kurs, wiele ciekawych informacji i potrzebnych w pracy. 🙂

 8. Bardzo dobry kurs

  5

  Polecam, mnóstwo merytorycznych zagadnień w przystępnej formie.

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS
 • 110.00 
 • 365 Dni

Opinie o naszych kursach

 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Gratuluje 5

  Podobnie jak wszystkie kursy, z których korzystałam za Państwa pośrednictwem jest na bardzo wysokim poziomie
  Kinga Papciak
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kurs jest motywujacy, pobudzajacy do dzialania. Pomaga nam zrozumiec samego siebie, znalesc nasze slabe punkty i kieruje nas na odkrycie tych dobrych stron , ktorych aktualnie nie dostrzegamy. Prosty i czytelny, dobrze opracowany!
  Roksana Zebala Pons
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kolejny kurs mg-edu na wysokim poziomie. Warto poświęcić czas na jego realizację. Motywacja jest nieodłącznym bodźcem naszego codziennego życia, dlatego warto poznać sposoby na jej skuteczne działanie. Moim celem jest znalezienie nowej, lepszej pracy. Myślę, że kierując się wskazówkami zamieszczonymi w kursie będzie mi o wiele łatwiej sprostować temu zadaniu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Super 5

  Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej wiedzy. Bardzo łatwo przyswoić wiedzę, łatwo się czyta co jest wielkim plusem. Pozdrawiam.
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  :) 5

  krótki, ale fajny
  Krzysztof Śledziński
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X