Nauka online nie zna granic

Nauka online nie zna granic

 Podnoszenie własnych kwalifikacji czy umiejętności bywa czasem trudne do zrealizowania. Nie w każdej miejscowości znajdziemy firmy prowadzące edukację dorosłych, a dojazd do większego miasta jest często zarówno kłopotliwy jak i kosztowny.

Co można wtedy zrobić?

Kursy przez Internet.

Tak!.

Nauka odbywa się zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi, więc można zaoszczędzić i czas i pieniądze, jest to więc doskonała alternatywa dla szkoleń tradycyjnych

Ale czy warto?

Szkolenia online w większości przypadków są dobrze opracowane i zdobyta wiedza jest dogłębna. Dodatkowo uzyskane certyfikaty są honorowane na równi z tymi ze szkoleń stacjonarnych.

Uwaga! Trzeba jednak wybrać odpowiednią instytucję szkoleniową, bo zdarzają się zarówno nielegalne działające firmy, jak i te które po prostu oferują kiepskie szkolenia…

Jak sprawdzić czy dana firma działa legalnie?

Firma, która działa legalnie podaje na swojej stronie wszystkie informacje, które pozwalają ją zweryfikować np. numery wpisów do odpowiednich rejestrów, dane adresowe, dane kontaktowe.

Jeśli na stronie oprócz formularza kontaktowego/telefonu nie ma innych danych powinna się nam włączyć czerwona, ostrzegawcza lampka!

Jak wybrać dobre szkolenia online?

Jeśli już mamy pewność, że dana firma rzeczywiście istnieje, warto poczytać opinie na temat oferowanych szkoleń. Tak naprawdę to opinie uczestników są najlepszą reklamą dla danej firmy J. Powinno się też brać pod uwagę doświadczenie firmy w realizacji kursów online, bo chyba lepiej wybrać firmę z wieloletnim stażem w danej branży, a niżeli początkującą, która nie zna potrzeb i oczekiwań klientów.

Co jeszcze?

Musimy też sprawdzić czy uzyskana wiedza zostanie potwierdzona odpowiednimi dokumentami. Takimi, które będą powszechnie honorowane i to zarówno przez prywatnych przedsiębiorców, jak i instytucje publiczne. W końcu nigdy nie wiemy, kiedy przyda nam się zdobyty „papierek” J

Nauka online nie zna granic – wiemy to doskonale, ponieważ od wielu już lat prowadzimy kursy i szkolenia e-learningowe.

Nasi Kursanci to nie tylko osoby mieszkające w kraju ale również za granicą – Francja, Wielka Brytania, Ukraina, Szkocja, USA. Tak!

Każdy może uczyć się w MG-edu, a uzyskane certyfikaty i zaświadczenia są honorowane zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Zapraszamy – dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X