ABC przedsiębiorczości – jak zostać sobie szefem

W polskiej gospodarce najwięcej firm, które napędzają gospodarkę jest z sektora mikroprzedsiębiorstw, z czego zdecydowaną większość stanowią osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.
Polscy przedsiębiorcy są gotowi do podejmowania ryzyka, dążą do samorealizacji, cechuje ich kreatywność, elastyczność i często innowacyjności choć według raportu przedsiębiorczości Polska zajmuje odległe – 25 miejsce w międzynarodowych rankingach innowacyjności i pozostała w grupie tzw. umiarkowanych innowatorów.

Prowadzenie własnej firmy ma sporo plusów, ale jest też trudnym zadaniem. Przedsiębiorca, musi przecież posiadać duży zasób wiedzy z zakresów gospodarczych, ekonomicznych, umiejętności technicznych czy fachowych.
Przyszli przedsiębiorcy powinni dbać o swój stały rozwój, inwestować w swoją wiedzę, a także rozumieć i doceniać zasoby firmy, przede wszystkim zasoby ludzkie.

Wszystkie osoby, które zamierzają otworzyć własną działalność, zapraszamy do zwiększenia wiedzy poprzez uczestnictwo w kursach. Oferowane przez nas szkolenia wprowadzają w podstawy wiedzy gospodarczej oraz marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Kursy zakończone są certyfikatami, które można przedstawić we wnioskach o dotacje na rozpoczęcie działalności.
ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NASZYCH KURSÓW DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH

  • ABC Przedsiębiorczości
  • Marketing w pigułce
  • Specjalista ds.marketingu
  • Specjalista ds. zzl
  • Kurs agroturystyczny

Pamiętaj, że nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

29 stycznia 2018
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X