E-learning

E-learning

E-learning – to wygodna forma nauki polegająca na udostępnianiu materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej przez Internet. Kursy elearningowe w naszej placówce udostępniane są kursantom 24/7

Ich zaletą jest więc możliwość uczenia się w wybranym przez siebie tempie oraz czasie, a także niższa cena.

Dlaczego warto wybrać kursy e-learningowe zamiast tradycyjnego szkolenia?

  • Wygoda. Nauka odbywa się w domu, w komfortowych warunkach, w wybranych przez klienta porach. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, ani dopasowywać się do terminu odpowiadającego reszcie grupy. Pracujecie Państwo wtedy, kiedy macie na to ochotę i czas.
  • Przyjemność. Materiały do naszych kursów e-learningowe przygotowywane są w formie przyjaznej dla uczącego się,
    z dużą ilością elementów graficznych. Są znacznie ciekawsze niż tradycyjne prezentacje lub wykłady na szkoleniu stacjonarnym.
  • Oszczędność. Kursy internetowe są znacznie tańsze niż tradycyjne szkolenia. Dzięki temu za zdobycie tej samej wiedzy można zapłacić mniej.
  • Lepsze wykorzystanie czasu. Forma elearningowa pozwala pracować w dogodnym momencie, w wybranych odstępach czasu. Można szkolić się w pociągu podczas podróży służbowych lub w domowym zaciszu, o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy dostęp do Internetu.
  • Efektywność. Komfortowe warunki nauki i ciekawe materiały sprawiają, że wiedza zdobywana jest szybko, bezstresowo i na długo pozostaje w głowach.

Działamy na rynku od kilku lat, najwyższy czas, abyś i Ty dołączył do grona naszych zadowolonych klientów.

Nauka przez Internet? To się wszystkim opłaca!

© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X