O Nas

O FIRMIE

Centrum szkoleń MG-eduCentrum szkoleń MG-edu działa na rynku szkoleniowym od 2006 roku kształcąc na kursach i szkoleniach online i stacjonarnych setki osób każdego roku.
Forma nauki – kursy przez internet – pozwala nam prowadzić działalność nie tylko na terenie całego kraju, ale również na całym świecie, wszędzie tam, gdzie możliwy jest dostęp do globalnej sieci.

Nasza placówka posiada uprawnienia wymagane dla instytucji kształcących osoby dorosłe tj.:

  • wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowych w Wodzisławiu Śląskim o numerze WO.4330.32.2015
  • wpis do rejestru szkół i placówek oświatowych RSPO: 128029
  • wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS) 2.24/00310/2011

To sprawia, że masz pewność kształcenia w legalnej firmie, a uzyskanie dokumenty są w pełni honorowane na rynku polskim i międzynarodowym.

Nasze doświadczenie budowaliśmy również poprzez udział w różnorodnych działaniach edukacyjnych m.in. poprzez projekt „e-wiedza” – ułatwiliśmy dostęp do kursów i szkoleń osobom niepełnosprawnym oraz osobom z małych miejscowości. Realizowaliśmy również szkolenia finansowane ze środków UE
oraz innych środków publicznych.

MISJA

Od początku działalności naszą misją jest promowanie idei „Long Life Learningu” czyli uczenia się przez całe życie, poprzez udostępnienie kursów online każdej osobie dorosłej, bez względu na miejsce jej zamieszkania, wykształcenie, wiek, sytuację rodzinną. Uczestników traktujemy indywidualnie, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, sugestiom i potrzebom. Skupiamy się na oferowaniu najlepszych jakościowo i merytorycznie kursów i szkoleń.

ZESPÓŁ

Zespół Centrum szkoleń MG-edu to trenerzy z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem zawodowym. Każda osoba w naszym zespole posiada bogatą wiedzę z zakresu tworzonego kursu co daje gwarancję przekazania najwyższej jakości informacji.

Wspólnie staramy się aby kursy i szkolenia były ciekawe a kursanci otrzymali maksymalną ilość wiedzy. Dzięki opiniom uczestników naszych kursów stale doskonalimy nasz warsztat i zmieniamy się na lepsze.

CERTYFIKACJA KURSÓW ONLINE

Gwarantujemy 100 % legalności działania i w pełni akceptowane dokumenty ukończenia kursów!

Jako niepubliczna placówka oświatowa wystawiamy imienne certyfikaty oraz zaświadczenia na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych! Zobacz wzór

 kursy online, szkolenia online, kursy przez internet

© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X