Akademia samodoskonalenia

95 Studentów bierze udział

  Akademia samodoskonalenia – kurs online z certyfikatem

  Chcesz poprawić własne umiejętności interpersonalne? Chcesz poznać zasady poprawnej komunikacji i asertywności?

  Rozpocznij już dziś kurs online „Akademia samodoskonalenia”, którego celem jest przekazanie Ci przede wszystkim wiedzy dotyczącej zachowań asertywnych, rozpoznawania manipulacji oraz  poprawiających umiejętności komunikacyjne.

  Dodatkowo otrzymasz sporą dawkę wiedzy z zakresu radzenia sobie ze stresem, czy też umiejętności odpowiedniego zachowania w codziennych sytuacjach, co niewątpliwie przyda Ci się każdego dnia!

   Dla kogo skierowane jest szkolenie?

  Szkolenie skierowane jest do każdej osoby, która chce poprawić stosunki z otoczeniem, a także zwiększyć własną samoocenę i równowagę wewnętrzną.

  Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

  Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli więc masz więcej niż 18 lat – zapraszamy!

  Warunek konieczny: ukończone 18 lat

  Jak wygląda przebieg kursu?

  Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.

  Po zaksięgowaniu należności, uruchamiamy zamówiony kurs  i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie. Na ukończenie kursu masz maksymalnie 365 dni.

  Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

  Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

  Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem (w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu) na adres podany w procesie rejestracji.

  Co otrzymam zakupując e-kurs?

  W cenie kursu otrzymasz:
  – dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
  – komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym na adres zamieszania lub korespondencyjny

  Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

  Oczywiście, można otrzymać certyfikat w języku angielskim, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 40 zł. Certyfikat w języku obcym wyślemy w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.
  Wpłaty za certyfikat tłumaczony można dokonać od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

  Pamiętaj!

  Uczestnicząc w kursie:

  • Zdobywasz nową wiedzę i umiejętności
  • Zwiększasz swoje kompetencje i umiejętności miękkie
  • Uzyskasz w pełni uznawane dokumenty
  • Oszczędzasz czas ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

  Ponieważ otrzymujesz  dostęp do kursu 24 godz. na dobę/7 dni w tygodniu, możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

  KURS PRYWATNY
  • PRYWATNY
  • 365 Dni

  Opinie o naszych kursach

  • ABC przedsiębiorczości – kurs online

   Idealny kurs dla zapracowanych. 5

   To szkolenie należało do przyjemnych. Wiele ważnych, interesujących treści przekazano w ciekawy oraz co najważniejsze zrozumiały sposób. Kurs nie jest monotonny, a możliwość przerabiania lekcji w dogodnym terminie dla każdego indywidualnie sprawia iż kurs może zacząć jak i ukończy każdy.
   Krzysztof
  • Specjalista ds. marketingu

   specjalista ds. marketingu 5

   Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam się na ten kurs. Jest to zupełnie nowa dziedzina wiedzy dla mnie, ale dzięki kursowi złapałam bakcyla. wiem, że jeszcze bardzo długa droga przede mną, ale czuję, że znalazłam coś dla siebie. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia. Myślę, że fakt, iż wymagały ode mnie zaangażowania sprawił, że czuję jeszcze większą satysfakcję z pracy. Poza tym, będąc na urlopie macierzyńskim, czuję, że robię coś pożytecznego również dla siebie, dla własnego rozwoju. Mam jeszcze 2 kursy, na które chciałabym się zapisać i już się cieszę, bo znów rozszerzę moje horyzonty. Bardzo fajnie, że podana została również literatura, bo wybór książek jest tak ogromny, że tak naprawdę przytłacza i nie wiadomo od czego zacząć. Serdecznie polecam kurs dla wszystkich, którzy próbują znaleźć nowe tory swojej kariery zawodowej.
   Paulina Szramke
  • ABC przedsiębiorczości – kurs online

   ABC przedsiębiorczości 5

   Przydatny kurs. Polecam.
   Marlena
  • ABC przedsiębiorczości – kurs online

   5

   Bardzo przydatny kurs. Polecam.
   Daria
  • Redagowanie pism urzędowych – certyfikowane szkolenie online

   przydatny kurs 5

   Szkolenie uzupełniło moją wiedzę, uzyskane informacje już wykorzystuję w pracy.
   Joanna
  © Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  X