Specjalista ds marketingu

240 Studentów bierze udział

Marzysz o zmianie pracy i uzyskaniu nowych umiejętności i kompetencji w jednym z bardziej pożądanych i popularnych na rynku pracy zawodzie?

Kurs Specjalista ds marketingu jest właśnie dla Ciebie!

Specjalista ds. marketingu zajmuje się planowaniem, realizacją oraz kontrolą działań marketingowych w firmie.  W trakcie kursu poznasz między innymi najważniejsze elementy marketingu, nauczysz się opracowywać strategię i plan marketingowy dla danej firmy czy też organizować działania promocyjne i reklamowe. Dowiesz się między innymi jak prowadzić działania PR i dbać o wizerunek firmy, jak wybierać odpowiednie strategie cenowe. Ponadto poznasz rolę procesów społecznych zachodzących pomiędzy usługodawcami i handlowcami,  a ich klientami.

Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli więc masz ukończone 18 lat i pragniesz poznać zasady i techniki marketingu – Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda przebieg kursu?

Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.

Po zaksięgowaniu należności, zamówiony kurs zostaje uruchomiony i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

Forma kursu:

Prezentacje, filmy, ćwiczenia i zadania, materiał szkoleniowy do pobrania.

Oprócz materiałów teoretycznych, dodatkowo w szkoleniu znajdziesz również ćwiczenia, które dają możliwość przełożenia wiedzy w praktyczne działania.

Kurs opracowaliśmy na 40 godzin nauki, ale rzeczywisty czas uzależniony jest od indywidualnych umiejętności i szybkości przyswajania wiedzy.

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Po zakończeniu kursu komplet dokumentów – certyfikat i zaświadczenie –(zobacz wzór)  wysyłamy listem poleconym lub kurierem (w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu) na adres podany w procesie rejestracji.

W trakcie kursu nabędziesz odpowiednie umiejętności do zawodu Specjalista ds marketingu (kod zawodu: 243190)

Co zawiera się w cenie kursu?

W cenie kursu otrzymasz:

– dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
– komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym na adres zamieszkania lub korespondencyjny

Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

Oczywiście, możesz otrzymać certyfikat w języku angielskim, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 40 zł. Certyfikat w języku obcym wysyłamy w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.

Wpłaty za certyfikat tłumaczony możesz dokonać od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

 

Pamiętaj!

Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 godz. na dobę/7 dni w tygodniu, w związku z tym możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

Pamiętaj, że uczestnicząc w kursie:

 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Uzyskujesz odpowiednią wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Oszczędzasz czas ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie

 

Recenzje Kursu

4.8

4.8
28 oceny
 • 5 gwiazdki25
 • 4 gwiazdki1
 • 3 gwiazdki2
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0
 1. specjalista ds. marketingu

  5

  Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam się na ten kurs. Jest to zupełnie nowa dziedzina wiedzy dla mnie, ale dzięki kursowi złapałam bakcyla. wiem, że jeszcze bardzo długa droga przede mną, ale czuję, że znalazłam coś dla siebie. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia. Myślę, że fakt, iż wymagały ode mnie zaangażowania sprawił, że czuję jeszcze większą satysfakcję z pracy. Poza tym, będąc na urlopie macierzyńskim, czuję, że robię coś pożytecznego również dla siebie, dla własnego rozwoju. Mam jeszcze 2 kursy, na które chciałabym się zapisać i już się cieszę, bo znów rozszerzę moje horyzonty. Bardzo fajnie, że podana została również literatura, bo wybór książek jest tak ogromny, że tak naprawdę przytłacza i nie wiadomo od czego zacząć.
  Serdecznie polecam kurs dla wszystkich, którzy próbują znaleźć nowe tory swojej kariery zawodowej.

 2. Kurs

  5

  Świetny kurs dla osób, które pragną działać w marketingu. Wszystko dobrze opisane i przedstawione. Dobre podstawy dla osób, które dopiero zaczynają, ale i dobre przypomnienie i utrwalenie wiedzy dla osób, które już pojęcie jakieś posiadają. Bardzo dziękuję za taką formę i przygotowanie kursu.

 3. Polecam serdecznie

  5

  Dziękuje ten platformie za istnienie!
  -rzetelna treść
  -pełen profesjonalizm
  -przystępna cena
  -bardzo ciekawe materiały

  Wspaniały kurs w dobrej cenie, biore kolejny 🙂

 4. Specjalista ds. Marketingu

  5

  Kurs oceniam bardzo dobrze. Zebrany materiał przedstawiony jest bardzo konkretnie. Dobrą rzeczą jest możliwość powrotu do wcześniejszych lekcji.

 5. Wojciech Kwaśniewski

  5

  Bardzo ciekawy kurs. Polecam je osobom, które chcą rozpocząć przygodę z marketingiem.

 6. Podstawy przedstawione w klarowny sposób.

  5

  Podstawy przedstawione w klarowny sposób. Dużo cennych informacji i logiczny porządek kursu. Poprawiłbym tylko wygląd graficzny kursu (lepsze wykresy, lepsza segmentacja tekstu etc.). Ułatwiłoby to na pewno zapamiętywanie informacji, których kursie na szczęście nie brakuje. Warto wzorować się w tej materii na podobnych kursach z krajów anglosaskich. Pozdrawiam i dziękuję!

 7. Gratulacje!!

  5

  Jestem bardzo zadowolona z opracowanych materiałów i zdobytej wiedzy. Gratuluję tym co opracowywali materiały- rzetelna robota.

 8. 5

  Kurs został przygotowany na wysokim poziomie. Zawiera wiele przydatnych informacji i propozycje ciekawych zadań praktycznych.

 9. Specjalista ds. marketingu

  5

  Bardzo dokładnie opisane działy, świetna przejrzystość – wrócę jeszcze nie raz do oferty mg-edu.

 10. Pozytywnie

  3

  Podstawowa wiedza w obszarze marketingu. Zabrało mi nowoczesnych form, szczególnie internetowych. Polecam

 11. Przeszczęśliwa

  5

  Kurs na wysokim poziomie, materiały bardzo dobrze przygotowane 🙂 Serdecznie polecam

 12. Naprawdę dobry kurs!

  5

  Podstawowa wiedza marketingowa zebrana w pigułce. Naprawdę polecam!

 13. Specjalista ds marketingu

  5

  Świetnie przygotowany program do szkoleń! Nie pierwszy kurs, który robie w tej firmie i napewno nie ostatni. Polecam

 14. Specjalista ds marketingu

  5

  Kurs bardzo ciekawy. Polecam

 15. Konkretna wiedza

  5

  Kurs uporządkował mi wiedzę zdobytą na studiach. Treść bardzo przystępna, idealna dla „wzrokowców”. Polecam.

 16. Specjalista marketingu

  3

  Kurs jest pigułką czystej teorii, niestety zabrakło mi przykładów, filmików, Obawiam się, że ten sam stan wiedzy mogłabym osiągnąć otwierając i czytając książkę…

 17. Specjalista ds. marketingu

  5

  Z przyjemnością mogę polecić ten kurs dla osób zaczynających przygodę z marketingiem (sama jestem początkująca). Bardzo dużo przydatnych informacji, podzielonych na odpowiednie rozdziały. Polecam!

 18. Polecam

  5

  Przez cały kurs przechodziło się bardzo sprawnie i przyjemnie. Treści zrozumiałe i łatwe do zapamiętania. Kurs na wysokim poziomie.

 19. Całkiem porządnie

  4

  Jedyne czego mi tutaj zabrakło to bardziej rozbudowanego modułu o marketingu internetowym,który jest kluczowy w dzisiejszych czasach.

 20. EXTRA

  5

  Po prostu super. Dla osoby niemającej osoby wcześniej do czynienia z marketingiem, ten kurs jest idealny!

 21. rewalacja

  5

  Super kurs, i na pewno jeszcze wrócę zrobić inny.

 22. Super

  5

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Kurs dostarcza dużą dawkę wiedzy i łatwo się ją przyswaja.

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS
 • 245.00 
 • 365 Dni

Opinie o naszych kursach

 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Gratuluje 5

  Podobnie jak wszystkie kursy, z których korzystałam za Państwa pośrednictwem jest na bardzo wysokim poziomie
  Kinga Papciak
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kurs jest motywujacy, pobudzajacy do dzialania. Pomaga nam zrozumiec samego siebie, znalesc nasze slabe punkty i kieruje nas na odkrycie tych dobrych stron , ktorych aktualnie nie dostrzegamy. Prosty i czytelny, dobrze opracowany!
  Roksana Zebala Pons
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kolejny kurs mg-edu na wysokim poziomie. Warto poświęcić czas na jego realizację. Motywacja jest nieodłącznym bodźcem naszego codziennego życia, dlatego warto poznać sposoby na jej skuteczne działanie. Moim celem jest znalezienie nowej, lepszej pracy. Myślę, że kierując się wskazówkami zamieszczonymi w kursie będzie mi o wiele łatwiej sprostować temu zadaniu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Super 5

  Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej wiedzy. Bardzo łatwo przyswoić wiedzę, łatwo się czyta co jest wielkim plusem. Pozdrawiam.
  Adrian Rodak
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  :) 5

  krótki, ale fajny
  Krzysztof Śledziński
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X