Specjalista ds marketingu

161 Studentów bierze udział

Marzysz o zmianie pracy i uzyskaniu nowych umiejętności i kompetencji w jednym z bardziej pożądanych i popularnych na rynku pracy zawodzie?

Kurs Specjalista ds marketingu jest właśnie dla Ciebie!

Specjalista ds. marketingu zajmuje się planowaniem, realizacją oraz kontrolą działań marketingowych w firmie.  W trakcie kursu poznasz między innymi najważniejsze elementy marketingu, nauczysz się opracowywać strategię i plan marketingowy dla danej firmy czy też organizować działania promocyjne i reklamowe. Dowiesz się między innymi jak prowadzić działania PR i dbać o wizerunek firmy, jak wybierać odpowiednie strategie cenowe. Ponadto poznasz rolę procesów społecznych zachodzących pomiędzy usługodawcami i handlowcami,  a ich klientami.

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Jeśli więc masz ukończone 18 lat i pragniesz poznać zasady i techniki marketingu – Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Po zakończeniu kursu komplet dokumentów – certyfikat i zaświadczenie –(zobacz wzór) wysyłamy listem poleconym w przeciągu 3 dni roboczych, na adres podany w procesie rejestracji.

W trakcie kursu nabędziesz odpowiednie umiejętności do zawodu Specjalista ds marketingu (kod zawodu: 241912)

Kurs opracowaliśmy na 40 godzin nauki, ale rzeczywisty czas uzależniony jest od indywidualnych umiejętności i szybkości przyswajania wiedzy.

Forma kursu:

Prezentacje, filmy, ćwiczenia i zadania, materiał szkoleniowy do pobrania.

Oprócz materiałów teoretycznych, dodatkowo w szkoleniu znajdziesz również ćwiczenia, które dają możliwość przełożenia wiedzy w praktyczne działania.

Pamiętaj! Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 godz. na dobę/7 dni w tygodniu, w związku z tym możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

Pamiętaj, że uczestnicząc w kursie:

 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Uzyskujesz odpowiednią wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Oszczędzasz czas ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie

 

Recenzje Kursu

5

5
7 oceny
 • 5 gwiazdki7
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0
 1. specjalista ds. marketingu

  5

  Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam się na ten kurs. Jest to zupełnie nowa dziedzina wiedzy dla mnie, ale dzięki kursowi złapałam bakcyla. wiem, że jeszcze bardzo długa droga przede mną, ale czuję, że znalazłam coś dla siebie. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia. Myślę, że fakt, iż wymagały ode mnie zaangażowania sprawił, że czuję jeszcze większą satysfakcję z pracy. Poza tym, będąc na urlopie macierzyńskim, czuję, że robię coś pożytecznego również dla siebie, dla własnego rozwoju. Mam jeszcze 2 kursy, na które chciałabym się zapisać i już się cieszę, bo znów rozszerzę moje horyzonty. Bardzo fajnie, że podana została również literatura, bo wybór książek jest tak ogromny, że tak naprawdę przytłacza i nie wiadomo od czego zacząć.
  Serdecznie polecam kurs dla wszystkich, którzy próbują znaleźć nowe tory swojej kariery zawodowej.

 2. Kurs

  5

  Świetny kurs dla osób, które pragną działać w marketingu. Wszystko dobrze opisane i przedstawione. Dobre podstawy dla osób, które dopiero zaczynają, ale i dobre przypomnienie i utrwalenie wiedzy dla osób, które już pojęcie jakieś posiadają. Bardzo dziękuję za taką formę i przygotowanie kursu.

 3. Polecam serdecznie

  5

  Dziękuje ten platformie za istnienie!
  -rzetelna treść
  -pełen profesjonalizm
  -przystępna cena
  -bardzo ciekawe materiały

  Wspaniały kurs w dobrej cenie, biore kolejny 🙂

 4. Specjalista ds. Marketingu

  5

  Kurs oceniam bardzo dobrze. Zebrany materiał przedstawiony jest bardzo konkretnie. Dobrą rzeczą jest możliwość powrotu do wcześniejszych lekcji.

 5. Wojciech Kwaśniewski

  5

  Bardzo ciekawy kurs. Polecam je osobom, które chcą rozpocząć przygodę z marketingiem.

 6. Podstawy przedstawione w klarowny sposób.

  5

  Podstawy przedstawione w klarowny sposób. Dużo cennych informacji i logiczny porządek kursu. Poprawiłbym tylko wygląd graficzny kursu (lepsze wykresy, lepsza segmentacja tekstu etc.). Ułatwiłoby to na pewno zapamiętywanie informacji, których kursie na szczęście nie brakuje. Warto wzorować się w tej materii na podobnych kursach z krajów anglosaskich. Pozdrawiam i dziękuję!

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS
 • 230.00 
 • 365 Dni

Opinie o naszych kursach

 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Gratuluje 5

  Podobnie jak wszystkie kursy, z których korzystałam za Państwa pośrednictwem jest na bardzo wysokim poziomie
  Kinga Papciak
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kurs jest motywujacy, pobudzajacy do dzialania. Pomaga nam zrozumiec samego siebie, znalesc nasze slabe punkty i kieruje nas na odkrycie tych dobrych stron , ktorych aktualnie nie dostrzegamy. Prosty i czytelny, dobrze opracowany!
  Roksana Zebala Pons
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kolejny kurs mg-edu na wysokim poziomie. Warto poświęcić czas na jego realizację. Motywacja jest nieodłącznym bodźcem naszego codziennego życia, dlatego warto poznać sposoby na jej skuteczne działanie. Moim celem jest znalezienie nowej, lepszej pracy. Myślę, że kierując się wskazówkami zamieszczonymi w kursie będzie mi o wiele łatwiej sprostować temu zadaniu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Super 5

  Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej wiedzy. Bardzo łatwo przyswoić wiedzę, łatwo się czyta co jest wielkim plusem. Pozdrawiam.
  Adrian Rodak
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  :) 5

  krótki, ale fajny
  Krzysztof Śledziński
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X