Marzysz o zmianie pracy i uzyskaniu nowych umiejętności i kompetencji w jednym z bardziej pożądanych i popularnych na rynku pracy zawodzie?

Kurs Specjalista ds marketingu jest właśnie dla Ciebie!

Specjalista ds. marketingu zajmuje się planowaniem, realizacją oraz kontrolą działań marketingowych w firmie.  Uczestnicząc w kursie poznasz między innymi najważniejsze elementy marketingu, nauczysz się opracowywać strategię i plan marketingowy dla danej firmy czy też organizować działania promocyjne i reklamowe. Dowiesz się między innymi jak prowadzić działania PR i dbać o wizerunek firmy, jak wybierać odpowiednie strategie cenowe oraz na czym polegają procesy społeczne pomiędzy usługodawcami i handlowcami,  a ich klientami.

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Kurs Specjalista ds. marketingu przeznaczony dla wszystkich osób posiadających minimum średnie wykształcenie, zainteresowanych pracą w działach marketingowych firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

Po zakończeniu kursu komplet dokumentów – certyfikat i zaświadczenie –(zobacz wzór) jest wysyłany listem poleconym w przeciągu 3 dni roboczych, na adres podany w procesie rejestracji.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Specjalista ds marketingu (kod zawodu: 241912)

Kurs opracowany jest na 40 godzin nauki, ale rzeczywisty czas uzależniony jest od indywidualnych umiejętności i szybkości przyswajania wiedzy przez kursantów.

Kurs oprócz materiałów teoretycznych posiada również ćwiczenia, które dają możliwość przełożenia wiedzy w praktyczne działania.

Pamiętaj! Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 godz. na dobę/7 dni w tygodniu. Możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

Pamiętaj, że uczestnicząc w kursie:

 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Uzyskujesz odpowiednią wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Oszczędzasz czas ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie

 

Recenzje Kursu

5

1 oceny
 • 1 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 4 gwiazdki0
 • 5 gwiazdki1
 1. specjalista ds. marketingu

  Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam się na ten kurs. Jest to zupełnie nowa dziedzina wiedzy dla mnie, ale dzięki kursowi złapałam bakcyla. wiem, że jeszcze bardzo długa droga przede mną, ale czuję, że znalazłam coś dla siebie. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia. Myślę, że fakt, iż wymagały ode mnie zaangażowania sprawił, że czuję jeszcze większą satysfakcję z pracy. Poza tym, będąc na urlopie macierzyńskim, czuję, że robię coś pożytecznego również dla siebie, dla własnego rozwoju. Mam jeszcze 2 kursy, na które chciałabym się zapisać i już się cieszę, bo znów rozszerzę moje horyzonty. Bardzo fajnie, że podana została również literatura, bo wybór książek jest tak ogromny, że tak naprawdę przytłacza i nie wiadomo od czego zacząć.
  Serdecznie polecam kurs dla wszystkich, którzy próbują znaleźć nowe tory swojej kariery zawodowej.

More Reviews
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zaloguj

Rejestracja

FACEBOOK Utwórz konto
X