Digital marketing

6 Studentów bierze udział

Kurs Digital marketing – marketing internetowy – z pewnością pomoże Ci zdobyć pracę marketingowca.

Chcesz uzyskać nowe umiejętności i kompetencje w jednym z najbardziej pożądanych obecnie na rynku pracy zawodzie? A może właśnie rozwijasz swój biznes i chcesz go promować w sieci?

Kurs Digital marketing jest właśnie dla Ciebie!

Kurs Digital marketing umożliwi Ci zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego promowania i rozwijania biznesu w świecie online. Poznasz tajniki SEO, reklam Google Ads, mediów społecznościowych i analizy danych. Kurs zapewni Ci praktyczne ćwiczenia i dostęp do narzędzi i zasobów, które pozwolą Ci efektywnie wykorzystać potencjał marketingu internetowego. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z marketingiem online, czy też chcesz uaktualnić swoje umiejętności, ten kurs pomoże Ci osiągnąć sukces w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Kurs Digital marketing najlepiej realizować łącznie z kursem Specjalista ds. marketingu.

Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie z Digital marketing jest skierowane do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie promocji marki i osiągania sukcesu online. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem małej firmy, pracownikiem działu marketingu, freelancerem czy pasjonatem internetowego biznesu, ten kurs pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, aby skutecznie wykorzystywać narzędzia i strategie marketingu internetowego.

Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli więc masz ukończone 18 lat i pragniesz poznać zasady marketingu internetowego – Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda przebieg kursu?

Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.

Po zaksięgowaniu należności, zamówiony kurs zostaje uruchomiony i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

Forma kursu Digital marketing:

Multimedialne prezentacje, ćwiczenia i zadania, materiał szkoleniowy do pobrania.

Oprócz materiałów teoretycznych, dodatkowo w szkoleniu znajdziesz również ćwiczenia, które dają możliwość przełożenia wiedzy w praktyczne działania.

Kurs opracowaliśmy na 30 godzin nauki, ale rzeczywisty czas uzależniony jest od indywidualnych umiejętności i szybkości przyswajania wiedzy.

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat z kodem zawodu 243108 Specjalista do spraw mediów interaktywnych i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Po zakończeniu kursu komplet dokumentów – certyfikat i zaświadczenie – (zobacz wzór)  wysyłamy listem poleconym lub kurierem (w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu) na adres podany w procesie rejestracji.

Co zawiera się w cenie kursu?

W cenie kursu otrzymasz:

– dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu – nawet przez 365 dni

– komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym lub kurierem na adres zamieszkania lub korespondencyjny

Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

Oczywiście, możesz otrzymać certyfikat w języku angielskim, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 40 zł. Certyfikat w języku obcym wysyłamy w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.

Wpłaty za certyfikat tłumaczony możesz dokonać od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

Pamiętaj!

Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 godz. na dobę/7 dni w tygodniu, w związku z tym możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

Pamiętaj, że uczestnicząc w kursie:

 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Uzyskujesz odpowiednią wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Oszczędzasz czas ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie

 

Recenzje Kursu

N.A.

oceny
 • 5 gwiazdki0
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS
 • 260.00  245.00 
 • 365 Dni

Opinie o naszych kursach

 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Gratuluje 5

  Podobnie jak wszystkie kursy, z których korzystałam za Państwa pośrednictwem jest na bardzo wysokim poziomie
  Kinga Papciak
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kurs jest motywujacy, pobudzajacy do dzialania. Pomaga nam zrozumiec samego siebie, znalesc nasze slabe punkty i kieruje nas na odkrycie tych dobrych stron , ktorych aktualnie nie dostrzegamy. Prosty i czytelny, dobrze opracowany!
  Roksana Zebala Pons
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kolejny kurs mg-edu na wysokim poziomie. Warto poświęcić czas na jego realizację. Motywacja jest nieodłącznym bodźcem naszego codziennego życia, dlatego warto poznać sposoby na jej skuteczne działanie. Moim celem jest znalezienie nowej, lepszej pracy. Myślę, że kierując się wskazówkami zamieszczonymi w kursie będzie mi o wiele łatwiej sprostować temu zadaniu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Super 5

  Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej wiedzy. Bardzo łatwo przyswoić wiedzę, łatwo się czyta co jest wielkim plusem. Pozdrawiam.
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  :) 5

  krótki, ale fajny
  Krzysztof Śledziński
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X