Prawo pracy dla przedsiębiorcy

34 Studentów bierze udział

  Prawo pracy dla przedsiębiorcy – kurs online z certyfikatem

  Każdy przedsiębiorca zatrudniający choć jednego pracownika ma obowiązek zaznajomić się z podstawami prawa pracy. Oferowane szkolenie ma na celu wprowadzenie do najważniejszych tematów począwszy od rekrutacji, przez zatrudnienie, aż po zakończenie umowy o pracę. Podczas realizacji kursu dowiesz się jak prowadzić rozmowę kwalifikacyjną, poznasz najważniejsze akty dotyczące zatrudnienia pracowników, nauczysz się wypełnić podstawowe dokumenty.

  Kurs zaktualizowany na 2024 rok

  Dla kogo skierowane jest szkolenie?

  Kurs Prawo pracy dla początkującego przedsiębiorcy przeznaczony jest dla wszystkich osób, które rozpoczynają swoją działalność gospodarczą i chcą poznać reguły, z którymi należy się liczyć podczas zatrudniania pracowników.

  Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

  Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich – jest to warunek konieczny!

  Jeśli planujesz otworzyć firmę i zatrudniać pracowników – Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

  Jak wygląda przebieg kursu Prawo pracy dla początkującego przedsiębiorcy?

  Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Dlatego podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.

  Po zaksięgowaniu należności, zamówiony kurs uruchomimy na platformie i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie do czasu ukończenia kursu, maksymalnie nawet przez 365 dni!

  Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

  Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

  Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem (w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu) na adres podany w procesie rejestracji.

  Co otrzymam zakupując kurs online Prawo pracy dla początkującego przedsiębiorcy ?

  W cenie kursu otrzymasz:
  – dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
  – skrypty z materiałem szkoleniowym
  – komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym/kurierem na adres zamieszania lub korespondencyjny

  Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

  Oczywiście wystawiamy certyfikaty w języku angielskim, ponieważ jest to opcja dla chętnych jest dodatkowo płatna. Koszt takiego dokumentu to 40 zł. Certyfikat w języku obcym wyślemy w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.
  Wpłaty za certyfikat tłumaczony można dokonać od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym, jednak umożliwiającym jedną wysyłkę!

  Pamiętaj!

  Uczestnicząc w kursie:

  • Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności
  • Zwiększysz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
  • Uzyskasz w pełni uznawane dokumenty
  • Oszczędzisz czas i pieniądze ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

  Otrzymujesz dostęp do kursu 24 h na dobę/7 dni w tygodniu.
  Możesz więc dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

   

  Recenzje Kursu

  5

  5
  1 oceny
  • 5 gwiazdki1
  • 4 gwiazdki0
  • 3 gwiazdki0
  • 2 gwiazdki0
  • 1 gwiazdki0
  KURS PRYWATNY
  • PRYWATNY
  • 365 Dni

  Opinie o naszych kursach

  • ABC przedsiębiorczości – kurs online

   Idealny kurs dla zapracowanych. 5

   To szkolenie należało do przyjemnych. Wiele ważnych, interesujących treści przekazano w ciekawy oraz co najważniejsze zrozumiały sposób. Kurs nie jest monotonny, a możliwość przerabiania lekcji w dogodnym terminie dla każdego indywidualnie sprawia iż kurs może zacząć jak i ukończy każdy.
   Krzysztof
  • Specjalista ds. marketingu

   specjalista ds. marketingu 5

   Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam się na ten kurs. Jest to zupełnie nowa dziedzina wiedzy dla mnie, ale dzięki kursowi złapałam bakcyla. wiem, że jeszcze bardzo długa droga przede mną, ale czuję, że znalazłam coś dla siebie. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia. Myślę, że fakt, iż wymagały ode mnie zaangażowania sprawił, że czuję jeszcze większą satysfakcję z pracy. Poza tym, będąc na urlopie macierzyńskim, czuję, że robię coś pożytecznego również dla siebie, dla własnego rozwoju. Mam jeszcze 2 kursy, na które chciałabym się zapisać i już się cieszę, bo znów rozszerzę moje horyzonty. Bardzo fajnie, że podana została również literatura, bo wybór książek jest tak ogromny, że tak naprawdę przytłacza i nie wiadomo od czego zacząć. Serdecznie polecam kurs dla wszystkich, którzy próbują znaleźć nowe tory swojej kariery zawodowej.
   Paulina Szramke
  • ABC przedsiębiorczości – kurs online

   ABC przedsiębiorczości 5

   Przydatny kurs. Polecam.
   Marlena
  • ABC przedsiębiorczości – kurs online

   5

   Bardzo przydatny kurs. Polecam.
   Daria
  • Redagowanie pism urzędowych – certyfikowane szkolenie online

   przydatny kurs 5

   Szkolenie uzupełniło moją wiedzę, uzyskane informacje już wykorzystuję w pracy.
   Joanna
  © Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  X