Skuteczne negocjacje w biznesie

79 Studentów bierze udział

Skuteczne negocjacje w biznesie – kurs online z certyfikatem

Kurs „Skuteczne negocjacje w biznesie” to kompendium wiedzy w zakresie podstaw prowadzenia negocjacji, typów negocjatorów, całej struktury procesu oraz zasad i technik negocjacyjnych.

Szkolenie to pozwala poznać własny potencjał oraz atuty w zakresie negocjacji.

Z pewnością zdobyta wiedza pomaga rozwijać umiejętności skutecznego prowadzenia rozmów, które umożliwią osiąganie zmierzonych celów oraz mogą bezpośrednio wpłynąć na potencjalne zyski w pracy. Ponadto znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytania jak dzięki właściwym negocjacjom budować dobre relacje biznesowe na przyszłość oraz nie ulec manipulacjom czy emocjom. Sztuka negocjacji jest umiejętnością potrzebną dziś w każdym aspekcie naszego życia.

Cały program kursu wraz z ćwiczeniami obejmuje 30 godzin, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest w szczególności dla handlowców, osób prowadzących własną działalność, a także pracowników w działach HR, marketingu czy sprzedaży.

Z pewnością nasz kurs zainteresuje również wszystkie osoby, które na co dzień prowadzą negocjacje i pragną rozwinąć umiejętność skutecznego prowadzenia tego procesu.

Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich – jest to warunek konieczny!

Jeśli masz ukończone 18 lat i pragniesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie skutecznych negocjacji – Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

 

Jak wygląda przebieg kursu?

Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.
Po zaksięgowaniu należności, zamówiony kurs zostaje uruchomiony i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

Forma kursu:

Prezentacje, filmy, ćwiczenia i zadania, materiał szkoleniowy do pobrania.

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem (w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu) na adres podany w procesie rejestracji.

Co otrzymam zakupując e-kurs?

W cenie kursu otrzymasz:
– dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
– komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym na adres zamieszania lub korespondencyjny

Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

Oczywiście, można otrzymać certyfikat w języku angielskim, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 40 zł. Certyfikat w języku obcym wyślemy w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.
Wpłaty za certyfikat tłumaczony można dokonać od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

Pamiętaj!

Uczestnicząc w kursie:

 • Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności
 • Zwiększysz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Uzyskasz w pełni uznawane dokumenty
 • Oszczędzisz czas i pieniądze ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

Otrzymujesz dostęp do kursu 24 h na dobę/7 dni w tygodniu.
Możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

Recenzje Kursu

5

5
7 oceny
 • 5 gwiazdki7
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0
 1. 5

  Jestem bardzo zadowolona z kursu, który jest świetny merytorycznie oraz bardzo ciekawy. Wszystkie zagadnienia omówione są w przystępny, nteresujący sposób, dzięki czemu można łatwo przejść od teorii do praktyki.

 2. To był naprawdę ciekawy kurs!

  5

  To był naprawdę ciekawy kurs, dziękuję!

 3. Super :)

  5

  To był pierwszy kurs, z którego skorzystałam za Państwa pośrednictwem i jestem bardzo zadowolona. Dobrze przygotowane materiały, ładna szata graficzna pozwalająca wyłapać najistotniejsze rzeczy.

 4. Wspaniały

  5

  Kurs na bardzo wysokim poziomie. Jasny, czytelnie, napisany prostym językiem. Zrozumiale. Wiedza na najwyższym poziomie.

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS
 • 235.00 
 • 365 Dni

Opinie o naszych kursach

 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Gratuluje 5

  Podobnie jak wszystkie kursy, z których korzystałam za Państwa pośrednictwem jest na bardzo wysokim poziomie
  Kinga Papciak
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kurs jest motywujacy, pobudzajacy do dzialania. Pomaga nam zrozumiec samego siebie, znalesc nasze slabe punkty i kieruje nas na odkrycie tych dobrych stron , ktorych aktualnie nie dostrzegamy. Prosty i czytelny, dobrze opracowany!
  Roksana Zebala Pons
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kolejny kurs mg-edu na wysokim poziomie. Warto poświęcić czas na jego realizację. Motywacja jest nieodłącznym bodźcem naszego codziennego życia, dlatego warto poznać sposoby na jej skuteczne działanie. Moim celem jest znalezienie nowej, lepszej pracy. Myślę, że kierując się wskazówkami zamieszczonymi w kursie będzie mi o wiele łatwiej sprostować temu zadaniu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Super 5

  Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej wiedzy. Bardzo łatwo przyswoić wiedzę, łatwo się czyta co jest wielkim plusem. Pozdrawiam.
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  :) 5

  krótki, ale fajny
  Krzysztof Śledziński
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X