Specjalista ds. szkoleń

93 Studentów bierze udział

  Specjalista ds. szkoleń– kurs online z certyfikatem

  Jako Specjalista ds. szkoleń w ramach swoich obowiązków będziesz odpowiadać za m.in. za analizę potrzeb szkoleniowych, planowanie, realizację, budżetowanie, a także monitorowanie efektów szkoleń.

  Uczestnicząc w kursie uzyskasz niezbędną wiedzę, ponieważ w lekcjach omówimy najważniejsze elementy procesu rozwoju pracowników, formy i metody kształcenia dorosłych. Ponadto omówimy podstawowe zagadnienia związane z finansowaniem i oceną szkoleń w przedsiębiorstwach.

  Materiał opracowaliśmy w przyjazny sposób,  w związku z tym jest on łatwy do przyswojenia nawet dla osób początkujących w danym temacie.

  Dla kogo skierowane jest szkolenie?

  Szkolenie skierowaliśmy w szczególności dla osób, które pracują lub planują podjęcie zatrudnienia w firmach szkoleniowych lub działach personalnych i szkoleń firm lub organizacji.

  Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Specjalista do spraw szkoleń (kod zawodu: 242403). Dlatego przeznaczony jest dla osób posiadających wykształcenie minimum średnie.

  Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

  Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich – jest to warunek konieczny!

  Warunek pożądany – wykształcenie minimum średnie, ponieważ jest ono wymagane do podjęcia pracy w tym zawodzie.

  Jeśli masz ukończone 18 lat i chcesz zdobyć nowe umiejętności – Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

  Jak wygląda przebieg kursu?

  Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Dlatego podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.
  Po zaksięgowaniu należności, zamówiony kurs uruchomimy na platformie i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

  Z pewnością docenisz taką formę zdobywania nowej wiedzy!

  Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

  Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

  Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem (w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu) na adres podany w procesie rejestracji.

  Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Specjalista do spraw szkoleń (kod zawodu: 242403)

  Co zawiera się w cenie kursu?

  W cenie kursu otrzymasz:
  – dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
  – komplet dokumentów, który wyślemy listem poleconym na adres zamieszania lub korespondencyjny

  Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

  Oczywiście wystawiamy certyfikaty w języku angielskim, ponieważ jest to opcja dla chętnych jest dodatkowo płatna. Koszt takiego dokumentu to 40 zł. Certyfikat w języku obcym wyślemy w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.
  Wpłaty za certyfikat tłumaczony można dokonać od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym, jednak umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

  Pamiętaj!

  Uczestnicząc w kursie:

  • Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności
  • Zwiększysz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
  • Uzyskasz w pełni uznawane dokumenty
  • Oszczędzisz czas i pieniądze ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

  Otrzymujesz dostęp do kursu 24 h na dobę/7 dni w tygodniu.
  Możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

  KURS PRYWATNY
  • PRYWATNY
  • 365 Dni

  Opinie o naszych kursach

  • ABC przedsiębiorczości – kurs online

   Idealny kurs dla zapracowanych. 5

   To szkolenie należało do przyjemnych. Wiele ważnych, interesujących treści przekazano w ciekawy oraz co najważniejsze zrozumiały sposób. Kurs nie jest monotonny, a możliwość przerabiania lekcji w dogodnym terminie dla każdego indywidualnie sprawia iż kurs może zacząć jak i ukończy każdy.
   Krzysztof
  • Specjalista ds. marketingu

   specjalista ds. marketingu 5

   Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam się na ten kurs. Jest to zupełnie nowa dziedzina wiedzy dla mnie, ale dzięki kursowi złapałam bakcyla. wiem, że jeszcze bardzo długa droga przede mną, ale czuję, że znalazłam coś dla siebie. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia. Myślę, że fakt, iż wymagały ode mnie zaangażowania sprawił, że czuję jeszcze większą satysfakcję z pracy. Poza tym, będąc na urlopie macierzyńskim, czuję, że robię coś pożytecznego również dla siebie, dla własnego rozwoju. Mam jeszcze 2 kursy, na które chciałabym się zapisać i już się cieszę, bo znów rozszerzę moje horyzonty. Bardzo fajnie, że podana została również literatura, bo wybór książek jest tak ogromny, że tak naprawdę przytłacza i nie wiadomo od czego zacząć. Serdecznie polecam kurs dla wszystkich, którzy próbują znaleźć nowe tory swojej kariery zawodowej.
   Paulina Szramke
  • ABC przedsiębiorczości – kurs online

   ABC przedsiębiorczości 5

   Przydatny kurs. Polecam.
   Marlena
  • ABC przedsiębiorczości – kurs online

   5

   Bardzo przydatny kurs. Polecam.
   Daria
  • Redagowanie pism urzędowych – certyfikowane szkolenie online

   przydatny kurs 5

   Szkolenie uzupełniło moją wiedzę, uzyskane informacje już wykorzystuję w pracy.
   Joanna
  © Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  X