Agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi

Kurs agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi już teraz dostępny online!!

Czy wiesz, że  agroturystyka czyli turystyka wiejska jest najszybciej rozwijającą się gałęzią usług rekreacyjnych?

Jeśli mieszkasz na wsi, to również Ty możesz skorzystać z szansy na rozwój i niezależność, jaką daje prowadzenie własnego miejsca wypoczynku na łonie natury.

Oferowany kurs agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi, pozwoli ci poznać wszystkie tajniki tej działalności, pozwoli bezpiecznie ominąć wszystkie rafy i niebezpieczeństwa czyhające na przyszłego gestora usług agroturystycznych. Tylko z naszego kursu dowiesz się co musisz zrobić oraz jakie warunki musisz spełnić, aby Twoja działalność agroturystyczna cieszyła się długoletnim, niesłabnącym zainteresowaniem turystów. Damy Ci odpowiednią wiedzę, podpowiemy od czego zacząć i na czym się skupić, zarówno na etapie planowania jak też prowadzenia działalności turystycznej na wsi.

Oferowany kurs agroturystyczny, odbywa się całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu pokażemy ci jak krok po kroku od pomysłu przejść do czynów!!

Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które planują otworzenie własnego gospodarstwa agroturystycznego, miejsca wypoczynku na wsi  lub są właścicielami bądź zarządcami takiego gospodarstwa. Kurs w przystępny sposób opisuje etapy tworzenia gospodarstwa agroturystycznego – prowadzi od idei i pomysłów do prowadzenia konkretnych działań.

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Pamiętaj! Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 godz. na dobę/7 dni w tygodniu. Możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

Uczestnicząc w kursie:

 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Uzyskujesz odpowiednią wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Oszczędzasz czas ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie

Recenzje Kursu

4.8

13 oceny
 • 1 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki1
 • 4 gwiazdki2
 • 5 gwiazdki11
 1. Agroturystyka

  Kurs napisany bardzo przystępnie, pokazuje główne aspekty tego typu działalności. W krótkim czasie można sobie przyswoić na co zwrócić uwagę i zdecydować, czy się samemu chce prowadź taką działalność.

 2. Agroturystyka - przedsiębiorczość na wsi

  Bardzo dobrze napisany kurs. Czytelny, dostarcza bardzo dużo ważnych i przydatnych informacji. Myślę, że to pierwszy ale nie ostatni kurs z tej strony.

 3. agroturystyka kurs

  klarowny sposób przekazania podstawowej wiedzy, polecam

 4. Pozytyw

  Super kurs, zawarte najważniejsze informacje. Przejrzyście. Polecam

 5. super

  Dziękuję za kurs i profesjonalna obsługę

 6. Bardzo Ciekawy Kurs

  Dziekuje za informacje i polecam. Kurs był łatwy do zrozumienia i posiadał duzo ciekawych pomysłów.

 7. Kurs Agroturystyka - przedsiębiorczość na wsi

  Bardzo fajnie przygotowany kurs, bardzo jasno wszystko opisane, polecam

 8. Agroturystyka - przedsiebiorczość na wsi

  Materiały czyta się z przyjemnością, przygotowane w prosty, zwięzły sposób. Kurs wskazuje na co zwrócić szczególną uwagę przy zakładaniu agroturystyki, z jakimi rozporządzeniami się zapoznać.

 9. Prosty przystepny kurs.

  Kurs wystarczająco opisuje zagadnienia konieczne do zaliczenia kursu, daje pewien obraz zgadnień związnych z agroturystyką.
  Na pewno nie jest to kurs na 30h, tylko na max 3-4h.

 10. „Agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi”

  Bardzo prosty kurs 🙂

 11. Pozytywny kurs agroturystyka

  Polecam zdecydowanie kurs agroturystyka, który fachowo ujmuje wszystkie aspekty związane z prowadzeniem ośrodka agroturystycznego.
  Marek.P

 12. Dobrze przygotowany materiał w przystępnej cenie, duży plus również na zwięzłe i treściwe wytłumaczenie wszystkich aktualnych aktów prawnych, których znajomość jest niezbędna przy tego rodzaju działalności.
  Polecam

More Reviews
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zaloguj

Rejestracja

FACEBOOK Utwórz konto
X