Pracownik administracyjno – biurowy – kurs online z certyfikatem

Marzysz o pracy w biurze? – oferowany kurs pozwoli Ci zdobyć odpowiednią wiedzę i kwalifikacje.

Poznasz najważniejsze aspekty pracy biurowej. Nauczysz się odpowiednio redagować pisma oraz prawidłowo zarządzać dokumentacją biurową. Dowiesz się jak obsługiwać interesantów,  efektywnie wypełniać swoje obowiązki i organizować czas pracy. Zaznajomisz się również z zagadnieniami z prawa pracy oraz prawa administracyjnego

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Pracownik obsługi biurowej (Kod zawodu: 4110)

Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest zarówno do osób,  które dopiero przygotowują się do podjęcia pracy w komórkach administracyjnych firm, jak również do osób już pracujących w celu uzupełnienia i uszeregowania swojej wiedzy.

Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli więc masz więcej niż 18 lat i  chcesz podjąć pracę na przykład w charakterze asystentki / sekretarki – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda przebieg kursu?

Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.

Po zaksięgowaniu należności, zamówiony kurs zostaje uruchomiony i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Komplet dokumentów jest wysyłany listem poleconym w przeciągu 3 dni roboczych od zakończenia nauki na adres podany w procesie rejestracji.

Co zawiera się w cenie kursu?

W cenie kursu otrzymasz:

– dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
– dostęp do testu końcowego dzięki któremu uzyskasz certyfikat
– komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym na adres zamieszania lub korespondencyjny

Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

Oczywiście, można otrzymać certyfikat w języku obcym, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 35 zł. Certyfikat w języku obcym jest wysyłany w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.

Wpłata za certyfikat tłumaczony może być dokonana od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

Pamiętaj!

Uczestnicząc w kursie:

 • Zdobywasz nową wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Oszczędzasz czas i pieniądze ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 h na dobę/7 dni w tygodniu.

Możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia.

Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

 

Recenzje Kursu

4.9

15 oceny
 • 1 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 4 gwiazdki1
 • 5 gwiazdki14
 1. Kurs na 5 +

  Kurs bardzo dobrze opracowany, bardzo przejrzysty, dużym plusem jest możliwość pobrania skryptów z materiałem. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!

 2. Kurs Administracyjno- Biurowy

  Jestem baaaardzo zadowolona ! i polecam .

 3. Witam,
  Bardzo polecam Kursy i Szkolenia MG-edu.Materiały są przesyłane na bieżąco, kontakt również w każdej chwili w razie jakichkolwiek pytań. Serdecznie pozdrawiam, na pewno jeszcze skorzystam 🙂

 4. Kurs bardzo przydatny, ciekawe materiały, Duży plusem jest łatwe, wręcz intuicyjne poruszanie się po platformie.

 5. Rewelacyjne!

  Świetne przeszkolenie w kierunku pracy biurowej. Ważne wskazówki, zagadnienia oraz elementy dla przypomnienia w pracy administracyjnej. Jasna, a także zrozumiała forma przekazania informacji, mnóstwo przykładów, zadań dla utrwalenia. Jak najbardziej polecam!
  Joanna K.

 6. Przyjemny, dużo informacji

  Kurs jest bardzo przyjemny, dużo informacji, tylko czasami te błędy aż rażą po oczach 😛

 7. Polecam!!

  Świetne kompendium wiedzy niezbędne w pracy biurowej. Każda lekcja kursu podsumowana pytaniami kontrolnymi pozwala sprawdzić przyswojone treści, a ćwiczenia pomagają zyskać umiejętności praktyczne. Najlepsze jest to, że można udział w kursie dostosować do swoich możliwości czasowych. W pełni polecam kursy Pani Gosi! Warto inwestować z swój rozwój osobisty!

 8. ocena

  kurs dość przydatny, dużo można się nauczyć i dzięki temu mam wyższe kwalifikacje.

 9. Dziękuję

  Kurs wyczerpujący, posiadający szeroko rozwinięte rozdziały z kategorii biurowej i administracyjnej, ponadto ciekawy rozdział ze savoir vivre’u , prawo administracyjne i prawo pracy jak najbardziej na plus, dziekuję.

 10. Pracownik biurowy

  Polecam. Kurs zawiera wyczerpujące informacje i wskazówki. Warto przykładać się do nauki, ponieważ test nie należy do łatwych.

 11. kurs pracownik administracyjno biurowy

  polecam każdemu ,kurs super napewno jeszcze skorzystam z innego kursu

 12. Kursantka poleca!

  Przejrzysta formuła i konkretne materiały. Są pewne niedociągnięcia, ale ogólnie polecam.

 13. Kurs pracownik administracyjno-biurowy

  Polecam bardzo, świetny kurs.

 14. Kurs pracownika administracyjno-biurowego

  Kurs jest świetnie przygotowany pod względem merytorycznym jak i przystępności informacji. Opcja kursu online jest świetną formą dla ludzi zabieganych i przyzwyczajonych do pracy w godzinach elastycznych. Polecam ten kurs.

More Reviews
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zaloguj

Rejestracja

FACEBOOK Utwórz konto
X