Pracownik administracyjno – biurowy

357 Studentów bierze udział

Pracownik administracyjno – biurowy – kurs online z certyfikatem

Marzysz o pracy w biurze? – oferowany kurs pozwoli Ci zdobyć odpowiednią wiedzę i kwalifikacje.

Poznasz najważniejsze aspekty pracy biurowej. Nauczysz się odpowiednio redagować pisma oraz prawidłowo zarządzać dokumentacją biurową. Dowiesz się również jak obsługiwać interesantów,  efektywnie wypełniać swoje obowiązki i organizować czas pracy. Dodatkowo zaznajomisz się z zagadnieniami z prawa pracy oraz prawa administracyjnego

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Pracownik obsługi biurowej (Kod zawodu: 4110)

Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie „Pracownik administracyjno – biurowy” skierowane jest zarówno do osób,  które dopiero przygotowują się do podjęcia pracy w komórkach administracyjnych firm, jak również do osób już pracujących w celu uzupełnienia i uszeregowania swojej wiedzy.

Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli więc masz więcej niż 18 lat i  chcesz podjąć pracę na przykład w charakterze asystentki / sekretarki – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda przebieg kursu?

Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej, dlatego podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.

Po zaksięgowaniu należności, uruchamiamy zamówiony kurs i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym w przeciągu 3 dni roboczych od zakończenia nauki na adres podany w procesie rejestracji.

Co zawiera się w cenie kursu?

W cenie kursu otrzymasz:

– dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
– komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym na adres zamieszania lub korespondencyjny

Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

Oczywiście, możesz otrzymać certyfikat w języku obcym, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 35 zł. Certyfikat w języku obcym wysyłamy w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.

Wpłaty za certyfikat tłumaczony możesz dokonać od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

Pamiętaj!

Uczestnicząc w kursie:

 • Zdobywasz nową wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Oszczędzasz czas i pieniądze ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 h na dobę/7 dni w tygodniu, w związku z czym możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia.

Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

 

Recenzje Kursu

4.9

4.9
33 oceny
 • 5 gwiazdki30
 • 4 gwiazdki3
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0
 1. Kurs na 5 +

  5

  Kurs bardzo dobrze opracowany, bardzo przejrzysty, dużym plusem jest możliwość pobrania skryptów z materiałem. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!

 2. Kurs Administracyjno- Biurowy

  5

  Jestem baaaardzo zadowolona ! i polecam .

 3. 5

  Witam,
  Bardzo polecam Kursy i Szkolenia MG-edu.Materiały są przesyłane na bieżąco, kontakt również w każdej chwili w razie jakichkolwiek pytań. Serdecznie pozdrawiam, na pewno jeszcze skorzystam 🙂

 4. 5

  Kurs bardzo przydatny, ciekawe materiały, Duży plusem jest łatwe, wręcz intuicyjne poruszanie się po platformie.

 5. Rewelacyjne!

  5

  Świetne przeszkolenie w kierunku pracy biurowej. Ważne wskazówki, zagadnienia oraz elementy dla przypomnienia w pracy administracyjnej. Jasna, a także zrozumiała forma przekazania informacji, mnóstwo przykładów, zadań dla utrwalenia. Jak najbardziej polecam!
  Joanna K.

 6. Przyjemny, dużo informacji

  4

  Kurs jest bardzo przyjemny, dużo informacji, tylko czasami te błędy aż rażą po oczach 😛

 7. Polecam!!

  5

  Świetne kompendium wiedzy niezbędne w pracy biurowej. Każda lekcja kursu podsumowana pytaniami kontrolnymi pozwala sprawdzić przyswojone treści, a ćwiczenia pomagają zyskać umiejętności praktyczne. Najlepsze jest to, że można udział w kursie dostosować do swoich możliwości czasowych. W pełni polecam kursy Pani Gosi! Warto inwestować z swój rozwój osobisty!

 8. ocena

  5

  kurs dość przydatny, dużo można się nauczyć i dzięki temu mam wyższe kwalifikacje.

 9. Dziękuję

  5

  Kurs wyczerpujący, posiadający szeroko rozwinięte rozdziały z kategorii biurowej i administracyjnej, ponadto ciekawy rozdział ze savoir vivre’u , prawo administracyjne i prawo pracy jak najbardziej na plus, dziekuję.

 10. Pracownik biurowy

  5

  Polecam. Kurs zawiera wyczerpujące informacje i wskazówki. Warto przykładać się do nauki, ponieważ test nie należy do łatwych.

 11. kurs pracownik administracyjno biurowy

  5

  polecam każdemu ,kurs super napewno jeszcze skorzystam z innego kursu

 12. Kursantka poleca!

  5

  Przejrzysta formuła i konkretne materiały. Są pewne niedociągnięcia, ale ogólnie polecam.

 13. Kurs pracownik administracyjno-biurowy

  5

  Polecam bardzo, świetny kurs.

 14. Pracownik administracyjno -biurowy

  5

  Polecam !!!

 15. Kurs pracownika administracyjno-biurowego

  5

  Kurs jest świetnie przygotowany pod względem merytorycznym jak i przystępności informacji. Opcja kursu online jest świetną formą dla ludzi zabieganych i przyzwyczajonych do pracy w godzinach elastycznych. Polecam ten kurs.

 16. Kursantka

  5

  Kurs bardzo wyczerpujący.
  Jasny.
  Napisany zrozumiałym językiem.

 17. kurs aministracyjno-biurowy

  5

  Kurs przejrzysty, informację bardzo dobrze i fajnie przygotowane !

 18. kurs administracyjno-biurowy

  5

  Serdecznie polecam kursy na MG-edu. 100% zadowolenia 🙂

 19. Bardzo dobry

  5

  Uważam kurs za bardzo dobry pod względem obszerności materiałów, przykładów, dodatkowych informacji w postaci załączników oraz przygotowania praktycznego i merytorycznego.

 20. 4

  Kurs przygotowany solidnie z dobrą ilością materiałów „do zabrania” jako przypomnienie. Z pewnością jest on w niektórych aspektach nierówny – trudne i zapisane hermetycznym językiem (bez takiego jednak ani rusz!) części o prawnych aspektach oraz wydawać by się mogło oczywiste fragmenty odnośnie savoir-vivre czy obsłudze interesantów. Mimo wszędzie mogłem znaleźć coś interesującego i pomocnego.

 21. 5

  Bardzo klarowny i przedstawiony w jasny sposób kurs.

 22. Pracownik administracyjno-biurowy

  5

  Bardzo przydatne informacje, przyjemna nauka, polecam!

 23. 5

  Bardzo ciekawy kurs. Wiedza przekazana w bardzo interesujący sposób. Każdemu polecam kurs, można bardzo wiele się dowiedzieć. Wiedza nie tylko potrzebna pracownikowi biurowemu ale również zwykłemu człowiekowi w życiu codziennym.

 24. 5

  Super kurs dla osób które nie mają czasu wyjść z domu uczysz się kiedy masz czas a dodatkowo do każdej lekcji można wrócić. Bardo polecam i na pewno jeszcze skorzystam

 25. 5

  Bardo przyjemny kurs ,dużo ciekawych informacji,fajne zadania i pytania końcowe do lekcji i co ważne zdobyta wiedza na spokojnie w swoim tempie

 26. Polecam :)

  5

  Bardzo polecam. W zrozumiałym języku zawarta duża ilość informacji.

 27. Klaudia

  5

  świetny kurs, dużo przydatnych informacji i skrypty które przydadzą się w późniejszej pracy. Polecam 🙂

 28. 5

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wiedza przekazana w przejrzysty i przystępny sposób. Polecam!

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS
 • 230.00 
 • 365 Dni

Opinie o naszych kursach

 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Gratuluje 5

  Podobnie jak wszystkie kursy, z których korzystałam za Państwa pośrednictwem jest na bardzo wysokim poziomie
  Kinga Papciak
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kurs jest motywujacy, pobudzajacy do dzialania. Pomaga nam zrozumiec samego siebie, znalesc nasze slabe punkty i kieruje nas na odkrycie tych dobrych stron , ktorych aktualnie nie dostrzegamy. Prosty i czytelny, dobrze opracowany!
  Roksana Zebala Pons
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  5

  Kolejny kurs mg-edu na wysokim poziomie. Warto poświęcić czas na jego realizację. Motywacja jest nieodłącznym bodźcem naszego codziennego życia, dlatego warto poznać sposoby na jej skuteczne działanie. Moim celem jest znalezienie nowej, lepszej pracy. Myślę, że kierując się wskazówkami zamieszczonymi w kursie będzie mi o wiele łatwiej sprostować temu zadaniu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  Super 5

  Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej wiedzy. Bardzo łatwo przyswoić wiedzę, łatwo się czyta co jest wielkim plusem. Pozdrawiam.
  Adrian Rodak
 • Sztuka motywacji, darmowe szkolenie online

  :) 5

  krótki, ale fajny
  Krzysztof Śledziński
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X