negocjacje kurs

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Opinie o naszych kursach

 • Pracownik administracyjno – biurowy

  "Pracownik administracyjno biurowy" 5

  Kurs niesamowicie przydatny, przedstawiony w bardzo rzetelnej i zrozumiałej formie. W spokojny sposób pozwala zdobyć i przyswoić wiedzę, która jest potrzeba do pracy na tym stanowisku. Kurs profesjonalny i na wysokim poziomie. Polecam tym, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie pracy na stanowisku "Pracownika biurowego". Pozdrawiam serdecznie, Ewa
  Ewa Krawczyk
 • Specjalista kadr i płac kurs

  suuper 5

  Polecam każdemu kto chce zdobyć wiedzę
  Justyna Matejko
 • Specjalista rekrutacji i selekcji pracowników

  Parę braków 3

  Ogólnie kurs oceniam na 3/5, fajnie jakby po każdym module był mini egzamin aby utrwalić i sprawdzić wiedzę. Jeżeli chodzi o poziom merytoryczny to według mnie za mało jest tam tzw. "mięsa", pokazania technik oraz konkretów jak np wprowadzić takiego nowego pracownika do organizacji, przykładowo przygotować mu materiały ułatwiające prace: stanowisko recepcjonistki w klinice medycznej - przygotowanie spisu numerów telefonów do lekarzy oraz ich obszar specjalizacji. Kolejnym mankamentem był w moim przypadku nieuruchamiający się moduł e-rekrutacja, próbowałem na różnych urządzeniach i dalej sie nie uruchamiał, ostatnim minusem wedle gustu jest oprawa graficzna prezentacji, nie robiło to WOW, było pare niedociągnięć co kuło mnie w oczy a jeżeli uczymy się z ekranu monitora to fajnie jakby było to dopracowane. Reszta szkolenia bez zarzutu.
  Mikolaj Bialozyt
 • Specjalista rekrutacji i selekcji pracowników

  Świetny kurs 5

  Kurs na wysokim poziomie. Wszystko czytelne, napisane przystępnym językiem.
  Danuta Czerwinska
 • Specjalista kadr i płac kurs

  5

  Kurs jest przyjemny i bardzo edukacyjny, zawiera dużo informacji i materiałów pomocniczych. Polecam jak najbardziej i myślę że nie będzie to ostatni mój kurs na tej platformie. :)
  Ewa Sakowicz
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X