Specjalista ds zarządzania zasobami ludzkimi – kurs online z certyfikatem

Marzysz o pracy w dziale personalnym?

A czy posiadasz odpowiednią wiedzę i umiejętności? Czy rozumiesz cel funkcji personalnych w zarządzaniu ludźmi?

Jeśli nie to zapraszamy na kurs przygotowujący do pracy Specjalisty ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

Poznasz aktualne trendy, zasady i reguły zarządzania personelem. Dowiesz się jak planować, rekrutować, oceniać czy szkolić pracowników. Poznasz zasady skutecznej komunikacji w zespole, a także podstawowe elementy prawnej obsługi kadrowej w organizacji.

Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest w szczególności do osób  zarządzających pracownikami w firmie czyli kierowników, menadżerów, majstrów, a także pracowników działów personalnych, jako uzupełnienie wiedzy z zakresu miękkiego HR i wszystkich osób, które planują karierę menedżerską.

Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli więc masz więcej niż 18 lat, w pracy pełnisz bądź chcesz pełnić funkcję menadżerską i chcesz widzieć – jak efektywnie zarządzać pracownikami – Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda przebieg kursu?

Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.

Po zaksięgowaniu należności, zamówiony kurs zostaje uruchomiony i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Komplet dokumentów jest wysyłany listem poleconym w przeciągu 3 dni roboczych od zakończenia nauki na adres podany w procesie rejestracji.

Co zawiera się w cenie kursu?

W cenie kursu otrzymasz:

– dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
– dostęp do testu końcowego dzięki któremu uzyskasz certyfikat
– komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym na adres zamieszania lub korespondencyjny

Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

Oczywiście, można otrzymać certyfikat w języku obcym, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 35 zł. Certyfikat w języku obcym jest wysyłany w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.

Wpłata za certyfikat tłumaczony może być dokonana od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

Pamiętaj!

Uczestnicząc w kursie:

 • Zdobywasz nową wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Oszczędzasz czas i pieniądze ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 h na dobę/7 dni w tygodniu.

Możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

Recenzje Kursu

4.9

14 oceny
 • 1 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 4 gwiazdki1
 • 5 gwiazdki13
 1. Specjalista ds zarządzania zasobami ludzkimi

  Polecam każdemu, dużo informacji bardzo przydatnych i na pewno skorzystam z sytuacji jakie były opisane na slajdach w swojej pracy, gdyż jestem na kierowniczym stanowisku. Pozdrawiam serdecznie

 2. SPECJALISTA DS ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI

  Kurs naprawdę wary uwagi i poświecenia czasu , dozo przydatnych materiałów . Polecam

 3. Kurs ciekawy, treści aktualne, bardzo przejrzysta forma podania informacji.

 4. Pozytywny kurs

  Bardzo dużo przydatnych informacji do wykorzystania w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wszystko napisane przystępnym językiem.

 5. Ocena pozytywna.

  Polecam kurs każdemu,dużo wiedzy, dobrze zebrany materiał.

 6. Zadowolona uczestniczka

  Kurs przygotowany starannie, przejrzyste informacje ułatwiające naukę.

 7. Polecam

  To już kolejny i na pewno nie ostatni kurs, który ukończyłam na tej platformie. Wiedza podana w sposób przystępny, zachęcający do samorozwoju w danej tematyce. Polecam jako zdobycie podstaw i orientacji w danej dziedzinie.

 8. Bardzo pozytywny i latwy w przyswojeniu material.

 9. kurs „Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi”

  Kurs bardzo obszerny, bogaty w treść. Pozytywnym aspektem kursu jest nauka w dogodnym dla studenta czasie. Możliwość druku materiałów edukacyjnych jest również dużym plusem. Polecam

 10. Ciekawy wstęp do przygody z HR

  Jeżeli chodzi o stosunek wiedzy merytorycznej do ceny za szkolenie to jest on bardzo przyzwoity. Zdecydowanie polecam początkującym. Swą ocenę daje po zdanym teście lesz jeszcze rzed otrzymaniem dyplomu więc nie mogę potwierdzić czy faktycznie działą.

 11. Specjalista ds zarządzania zasobami ludzkimi

  Bardzo dobry kurs 🙂

 12. Specjalista ds zarzadzania zasobami ludzkimi

  Godny polecenia

 13. Świetny kurs, wiedza jaka pozyskałam jest sprowadzona do elementów moim zdaniem najistotniejszych. Przydatna do prowadzenia małej jak i dużej firmy. Podpowiada, na co należy kłaść nacisk w pracy z zasobami ludzkimi. W sam raz, aby się nie zagubić w nadmiarze informacji, a zawsze można poszerzyć korzystając z podanych żródeł bibliograficznych.
  Bardzo dziękuję. Ocena 5

More Reviews
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zaloguj

Rejestracja

FACEBOOK Utwórz konto
X