szkolenie podstawy kadr i płac

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Opinie o naszych kursach

 • Specjalista rekrutacji i selekcji pracowników

  Specjalista rekrutacji i selekcji pracowników 5

  Polecam każdemu kto chce się wprowadzić w temat rekrutacji i selekcji pracowników. Prosto i jasno opisane z przykładami. Czasem trafiają się literówki, liczę, że ktoś to poprawi.
  Anna Jarosińska
 • Pracownik administracyjno – biurowy

  5

  Bardzo przyjemny i przydatny kurs. Wiele nowych rzeczy się dzięki niemu dowiedziałam i zrozumiałam poszczególne zadania pracowników z urzędu w którym jestem na stażu. Jestem bardzo zadowolona z możliwości przerabiania lekcji w wybranym przez nas terminie. Polecam.
  Aleksandra Stabla
 • Dziennikarstwo dla początkujących

  Godny polecenia 5

  Kurs był bardzo interesujący, dobrze przygotowany. Podobały mi się również ćwiczenia praktyczne na zakończenie szkolenia, co pokazuje, że żeby otrzymać certyfikat, trzeba się faktycznie pouczyć i odpowiednio przygotować.
  Katarzyna Partyka-Vink
 • Redagowanie pism urzędowych – certyfikowane szkolenie online

  kurs redagowanie pism 3

  Materiał jest dość dobrze przygotowany. Niestety dostępność przez platformę nie różni się nic od pdf. Dużym minusem jak dla mnie jest brak "odczytu" treści. Gdyby była taka forma na pewno skorzystałabym z większej ilości kursów. Jeśli chodzi o sam test niektóre pytania są formułowane w sposób wprowadzający w błąd np. Najczęściej popełnianie błędy przy redagowaniu pism to: (wybiera się z kilku wymienionych opcji) - skoro najczęściej, to nie wszystkie powinno się zaznaczyć. Podobnie sprawa się ma z sformułowaniem między innymi.... To może namieszać. Ogólnie przyzwyczajona do e-lerningu w formie osobowej/personalnej spodziewałam się czegoś innego -nie prezentacji, którą trzeba przeklikiwać ale nie było źle. Merytoryka materiału jest dobra.
  Agnieszka Konieczka
 • Redagowanie pism urzędowych – certyfikowane szkolenie online

  5

  Super! Bardzo polecam :)
  Magdalena Grzywacz
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X