Organizacja przyjęć okolicznościowych – kurs online z certyfikatem

Fascynuje Cię organizacja przyjęć? Chcesz zdobyć nowe umiejętności i rozpocząć swoją przygodę jako organizator?

Rozpocznij już dziś kurs, którego celem jest przekazanie Ci wiedzy dotyczącej rodzajów, zasad i sposobów organizacji  przyjęć okolicznościowych. Dowiesz się sporo o różnicach i typach przyjęć, układaniu menu,  nauczysz się układać dekoracyjnie serwetki, ustawiać zastawę stołową, dowiesz się jak podawać różne potrawy i napoje, poznasz podstawy obsługi kelnerskiej. Dodatkowo otrzymasz sporą dawkę wiedzy z zakresu umiejętności interpersonalnych – a te przydadzą się w każdym zawodzie i każdego dnia!

 Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do każdej Pani i Pana domu, którzy chcą zabłysnąć na domowych przyjęciach, a także do osób starających się o pracę w  gastronomii, osób prowadzących pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne oraz uczniów szkół gastronomicznych.

Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli więc masz więcej niż 18 lat i chcesz profesjonalnie organizować różnego typu przyjęcia – czy to domowe uroczystości czy też zawodowo bankiety, śluby – zapraszamy!

Jak wygląda przebieg kursu?

Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta poprzez które odbywa się nauka.

Po zaksięgowaniu należności, zamówiony kurs zostaje uruchomiony i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie MEN (zobacz wzór)  

Komplet dokumentów jest wysyłany listem poleconym w przeciągu 3 dni roboczych od zakończenia nauki na adres podany w procesie rejestracji.

Co zawiera się w cenie kursu?

W cenie kursu otrzymasz:

– dostęp do materiałów na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
– dostęp do testu końcowego dzięki któremu uzyskasz certyfikat
– komplet dokumentów wysyłanych listem poleconym na adres zamieszania lub korespondencyjny

Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

Oczywiście, można otrzymać certyfikat w języku obcym, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 35 zł. Certyfikat w języku obcym jest wysyłany w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.

Wpłata za certyfikat tłumaczony może być dokonana od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

Pamiętaj!

Uczestnicząc w kursie:

 • Zdobywasz nową wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Oszczędzasz czas i pieniądze ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 godz. na dobę/7 dni w tygodniu.

Możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

Recenzje Kursu

3.7

3 oceny
 • 1 gwiazdki1
 • 2 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 4 gwiazdki0
 • 5 gwiazdki2
 1. Duża dawka informacji

  Kurs zapewnia sporą dawkę informacji o przyjęciach (oraz ich rodzajach), zarówno tych organizowanych profesjonalnie jak i tych organizowanych w gronie najbliższych. Dużo czasu jest poświęcone menu i jego przygotowaniu, ale można dowiedzieć się o aspektach pracy jako organizator imprez. Polecam kurs, dzięki któremu można dowiedzieć się nowych rzeczy, ale tez usystematyzować wiedzę, z którą w dużej mierze spotykamy się w życiu codziennym.

 2. „Design i organizacja przyjęć okolicznościowych”

  Rewelacyjna platforma – polecam 🙂 Kurs na wysokim poziomie!

 3. Kurs posiada bardzo dużo informacji nt. zastawy i rodzajów imprez, przykładowe menu dla wybranej imprezy, ale wyjaśnienia samego w sobie jakie są poszczególne etapy imprez nie ma. Wśród zadań do wykonania jest między innymi ułożenie dokładnego planu na imprezę rodzinną a jedyne czego się dowiedziałam z tego kursu tak jak ułożyć menu obiadowe do tej imprezy i jak zastawić stoły, czy imprezy rzeczywiście tylko na tym polegają? Nie jestem zadowolona, poza kilkoma dodatkowymi informacjami o zastawie całą resztę każdy z nas już wie robiąc sobie urodziny co roku.

More Reviews
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ustawienia prywatności

Ciasteczka

www.mg-edu.pl

W celu przetwarzania zamówień, koszyka oraz logowania na konto użytkownika.

Polityka prywatności

www.mg-edu.pl

Musisz przeczytać i zaakceptować naszą politykę prywatności.

Zaloguj

Rejestracja

FACEBOOK Utwórz konto
X