Organizacja przyjęć okolicznościowych

135 Studentów bierze udział

Organizacja przyjęć okolicznościowych – kurs online z certyfikatem

Fascynuje Cię organizacja przyjęć? Chcesz zdobyć nowe umiejętności i rozpocząć swoją przygodę jako organizator?

Rozpocznij już dziś kurs, którego celem jest przekazanie Ci wiedzy dotyczącej rodzajów, zasad i sposobów organizacji  przyjęć okolicznościowych. Dowiesz się sporo o różnicach i typach przyjęć, układaniu menu,  nauczysz się układać dekoracyjnie serwetki, ustawiać zastawę stołową, a ponadto dowiesz się jak podawać różne potrawy i napoje, poznasz podstawy obsługi kelnerskiej. Dodatkowo otrzymasz sporą dawkę wiedzy z zakresu umiejętności interpersonalnych – a te przydadzą się w każdym zawodzie i każdego dnia!

 Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie „Organizacja przyjęć okolicznościowych” skierowane jest do każdej Pani i Pana domu, którzy chcą zabłysnąć na domowych przyjęciach, a także do osób starających się o pracę w  gastronomii czy firmach eventowych, osób prowadzących pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne.

Jakie są wymagania wstępne dla uczestników?

Kurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli więc masz więcej niż 18 lat i chcesz profesjonalnie organizować różnego typu przyjęcia – czy to domowe uroczystości czy też zawodowo bankiety, śluby – zapraszamy!

Jak wygląda przebieg kursu?

Kurs odbywa się w całości za pośrednictwem platformy szkoleniowej, dlatego podczas procesu rejestracji należy utworzyć indywidualne konto uczestnika/kursanta.

Po zaksięgowaniu należności, uruchamiamy zamówiony kurs i od tego dnia możesz korzystać z materiałów w dowolnym dla siebie czasie, maksymalnie nawet przez 365 dni!

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem (w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu) na adres podany w procesie rejestracji.

Co zawiera się w cenie kursu?

W cenie kursu otrzymasz:

– dostęp do materiałów interaktywnych na platformie szkoleniowej do zakończenia kursu czyli nawet przez 365 dni
– komplet dokumentów, które wysyłamy listem poleconym na adres zamieszania lub korespondencyjny

Czy mogę otrzymać certyfikat w języku obcym?

Oczywiście, można otrzymać certyfikat w języku angielskim, jest to jednak dodatkowo płatna opcja dla chętnych. Koszt takiego dokumentu to 40 zł. Certyfikat w języku obcym wysyłamy w jednej przesyłce wraz z pozostałymi dokumentami.

Wpłata za certyfikat tłumaczony może być dokonana od razu do zamówienia lub w terminie późniejszym – umożliwiającym jednak jedną wysyłkę!

Pamiętaj!

Uczestnicząc w kursie:

 • Zdobywasz nową wiedzę i umiejętności
 • Zwiększasz swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe
 • Uzyskujesz w pełni uznawane dokumenty
 • Oszczędzasz czas i pieniądze ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie bez potrzeby wyjazdów na zajęcia stacjonarne

Otrzymujesz  dostęp do kursu 24 godz. na dobę/7 dni w tygodniu.

Możesz dowolnie przerabiać poszczególne lekcje wykorzystując każdą wolną chwilę. Maksymalny czas na ukończenie kursu to 365 dni od jego rozpoczęcia. Tylko u nas masz tak długi czas na realizację kursu!

Recenzje Kursu

4.9

4.9
27 oceny
 • 5 gwiazdki26
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki1
 1. Duża dawka informacji

  5

  Kurs zapewnia sporą dawkę informacji o przyjęciach (oraz ich rodzajach), zarówno tych organizowanych profesjonalnie jak i tych organizowanych w gronie najbliższych. Dużo czasu jest poświęcone menu i jego przygotowaniu, ale można dowiedzieć się o aspektach pracy jako organizator imprez. Polecam kurs, dzięki któremu można dowiedzieć się nowych rzeczy, ale tez usystematyzować wiedzę, z którą w dużej mierze spotykamy się w życiu codziennym.

 2. „Design i organizacja przyjęć okolicznościowych”

  5

  Rewelacyjna platforma – polecam 🙂 Kurs na wysokim poziomie!

 3. 1

  Kurs posiada bardzo dużo informacji nt. zastawy i rodzajów imprez, przykładowe menu dla wybranej imprezy, ale wyjaśnienia samego w sobie jakie są poszczególne etapy imprez nie ma. Wśród zadań do wykonania jest między innymi ułożenie dokładnego planu na imprezę rodzinną a jedyne czego się dowiedziałam z tego kursu tak jak ułożyć menu obiadowe do tej imprezy i jak zastawić stoły, czy imprezy rzeczywiście tylko na tym polegają? Nie jestem zadowolona, poza kilkoma dodatkowymi informacjami o zastawie całą resztę każdy z nas już wie robiąc sobie urodziny co roku.

 4. Polecam !

  5

  Bardzo fajny kurs, cena jest bardzo atrakcyjna, można dowiedzieć się wielu aspektów organizacji przyjęć, chodzi o same techniczne informacje, ale również jest sporo wiadomości dotyczących odpowiedniego kelnerowania, ułożenia sztućców itd.

 5. Ciekawy

  5

  Ciekawy kurs, potrzebny dziś nawet jeśli chce się organizować małe przyjęcia dla znajomych.

 6. Organizacja przyjęć okolicznościowych

  5

  Ciekawe zagadnienia. Po nauce z udostępnionych materiałów bardzo łatwo zdać test końcowy.

 7. Organizacja przyjęć okolicznościowych

  5

  Materiału dużo ale wszystko szczegółowo opisane!!! Polecam i dziękuję ❤️

 8. organizator imprez okolicznościowych

  5

  Kurs, który przyda się nie tylko w pracy, ale i w codziennym życiu 🙂

 9. 5

  Zaczynam przygodę związaną ze zmianą zawodu, Państwa kurs na pewno dał mi szeroki zakres podstawowej wiedzy. Bardzo dziękuję i na pewno jeszcze skorzystam z Państwa usług.

 10. Wspaniały kurs

  5

  Świetny, dobrze przygotowany merytorycznie kurs, polecam!

 11. 5

  Bardzo dziękuję za ciekawy kurs. Będę polecać kolejne Wasze kursy znajomym !

 12. :)

  5

  Kurs wyczerpujący i łatwy do samodzielnego studiowania

 13. Super szybki i profesjonalny kurs

  5

  Prezentacje zawierają najważniejsze informację… super opisane!

 14. Gratuluje

  5

  Bardzo dobry kurs sporo rzeczy nowych poprzez niego się nauczyłem

 15. Ciekawy

  5

  Poszerzył, moją wiedzę i to na pewno nie ostatni kurs na tej stronie 🙂

 16. KURS ORGANZACJA PRZYJĘĆ

  5

  BARDZO PRZYDATNY KURS JEŚLI KTOŚ TAK JAK JA JEST PO SZKOLE ŻYWIENIA I CHCIAŁBY SIĘ DOSZKOLIĆ LUB PRZYPOMNIEĆ SOBIE WAŻNE INFORMACJE ZE SZKÓŁ
  POLECAM SERDECZNIE

 17. 5

  Kolejny kurs z MG Edu zakończony sukcesem.Polecam z całego serca. Bardzo jasna i przejrzysta platforma,dostęp do materiałów o każdej porze dnia i nocy a do tego przemiły kontakt. POLECAM!!

 18. 👍

  5

  Wiele się można nauczyć, fajny kurs. 👍

 19. Ewa

  5

  Kurs bardzo przydatny i dający wiele możliwości w zakresie organizacji przyjęć. Polecam

 20. Kurs

  5

  Mega super test bardzo dużo wiedzy potrzebnej w tej branży polecam

 21. organizacja przyjęć okolicznościowych

  5

  kurs bardzo przyje4mny, dużo dał mi lekcji, bardzo polecam

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS
 • 110.00 
 • 365 Dni

Opinie o naszych kursach

 • ABC przedsiębiorczości – kurs online

  Idealny kurs dla zapracowanych. 5

  To szkolenie należało do przyjemnych. Wiele ważnych, interesujących treści przekazano w ciekawy oraz co najważniejsze zrozumiały sposób. Kurs nie jest monotonny, a możliwość przerabiania lekcji w dogodnym terminie dla każdego indywidualnie sprawia iż kurs może zacząć jak i ukończy każdy.
  Krzysztof
 • Specjalista ds. marketingu

  specjalista ds. marketingu 5

  Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam się na ten kurs. Jest to zupełnie nowa dziedzina wiedzy dla mnie, ale dzięki kursowi złapałam bakcyla. wiem, że jeszcze bardzo długa droga przede mną, ale czuję, że znalazłam coś dla siebie. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia. Myślę, że fakt, iż wymagały ode mnie zaangażowania sprawił, że czuję jeszcze większą satysfakcję z pracy. Poza tym, będąc na urlopie macierzyńskim, czuję, że robię coś pożytecznego również dla siebie, dla własnego rozwoju. Mam jeszcze 2 kursy, na które chciałabym się zapisać i już się cieszę, bo znów rozszerzę moje horyzonty. Bardzo fajnie, że podana została również literatura, bo wybór książek jest tak ogromny, że tak naprawdę przytłacza i nie wiadomo od czego zacząć. Serdecznie polecam kurs dla wszystkich, którzy próbują znaleźć nowe tory swojej kariery zawodowej.
  Paulina Szramke
 • ABC przedsiębiorczości – kurs online

  ABC przedsiębiorczości 5

  Przydatny kurs. Polecam.
  Marlena
 • ABC przedsiębiorczości – kurs online

  5

  Bardzo przydatny kurs. Polecam.
  Daria
 • Redagowanie pism urzędowych – certyfikowane szkolenie online

  przydatny kurs 5

  Szkolenie uzupełniło moją wiedzę, uzyskane informacje już wykorzystuję w pracy.
  Joanna
© Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X